Bonus modely 2014 - www.minimodel.cz - Minimodel.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bonus modely 2014

JAK ZÍSKAT BONUS MODELY:

V současnosti se pracuje na modelech 2014, které obdrží automaticky i ti, kteří poslali příspěvek v roce 2013, kdy nebyla nová série bonus modelů, ale rozesílaly se ty z podzimu 2012. Jakmile budou modely k dispozici dozvíte se to zde a na foru. Máte-li zájem o starší bonus modely, ty lze stále zaslat.

OBECNÉ INFORMACE O BONUS MODELECH:

Bonus modely slouží jako poděkování modelářům, kteří se rozhodli podpořit provoz webu Minimodel.cz - bonus modely obdržíte za částku 199 Kč a vyšší. Stačí se ozvat na mail minibox@centrum.cz a zvolit způsob platby /viz dále/.


Možnosti platby - převodem na účet /číslo účtu zašleme na mail/, pokud nemáte možnost platby na účet, můžete využít poštovní poukázku, PayPal. Ze Slovenska lze platit přímo v Eurech na slovenský účet (min. částka je 8 Eur). Pokud byste chtěli platit kartou, je možné nastavit platbu přes náš eshop, případně spojit objednávku bonus modelů s objednávkou na eshopu do jedné platby - vše řešíme individuálně po dohodě.

Při podpoře vyšší než 500 Kč obdržíte i slevový kupon /kód/ do eshopu s papírovými modely http://www.darebacek.cz
ve výši 100 Kč, platný na celý sortiment mimo pošty/dopravy. Za 1000 Kč - 200 Kč sleva atd. Kupony jsou platné na rok 2014.

Po obdržení platby zašleme modely /resp. odkazy ke stažení přes Úschovna.cz/.

Více informací také na fóru Minimodel.cz

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky